Рускиот модел „висеше“ од 200 метри без заштита

Алонсо внимавај, убавицата Одинткова е во потрага по адреналин (ВИДЕО)

Веќе подолго време се „шушка" нис медиумите дека Фернандо Алонсо успеа да ја „ќари" руската убавица Викторија Одинткова. Иако нема официјална потврда сепак, постојат фотографии на кои се гледа како тие се заедно.

Но, да се вратиме на темата, Алонсо настапува во Формула 1, натпреварување исполнето со адреналин. А во таква потрага е и Одинткова која одлучи да си го ризикува животот. Русинката се искачи на 200 метри зграда без никаква заштита. Воедно, таа висеше, држејќи се со една рака.

објавено: 15 февруари 2017 - 13:30

Најново во Другата страна на спортот