СЛОВАЧКАТА ТЕНИСЕРКА ГИ ПОЗДРАВИ ФАНОВИТЕ

Цибулкова го „запали“ интернетот (ФОТО)

По раната елиминација на штотуку завршениот гренд слем трунир Вимблдон, Доминика Цибулкова одлучи да замине на одмор во Миконос. Таа на својот „Инстаграм“ профил објави неколку фотографии и направи вистински „бум“, нејзините фанови ги остави без зборови...

објавено: 17 јули 2017 - 16:50

Најново во Другата страна на спортот