ПРОВОКАТНИВНИТЕ ИЗЈАВИ ПРИЧИНА ЗА РАЗВОДОТ

Џемаили ја оставил секси Албанката зошто јавно зборувала за сексот

„Играчите не се заинтересирани за секс пред натпревар, многумина се одлучуваат за мастурбација“, изјави Албанката, која беше прогласена за најубава навивачка на Европското првенство во Франција. 

објавено: 4 декември 2017 - 09:20

Разводот меѓу швајцарскиот репрезентативец Блерим Џемаили и неговата преубава сопруга, Ерјона не е ништо ново. Неколку недели откако во јавноста беше потврдено дека нивната љубов пребрзо заврши, сега излезе и причината за нивната разделба.

На Блерим му сметало што секси Албанката, која на ЕП во Франција беше прогласена за најубава навивачка, јавно зборувала за сексот. 

„Играчите не се заинтересирани за секс пред натпреварот, многумина се одлучуваат за мастурбација", ова е една од изјавите на албанската убавица, која беше магнет за камерите и фотографите на континенталното натпреварување.  

Најново во Другата страна на спортот