ПРЕД ФИНАЛЕТО ВО ЛШ ПРОТИВ РЕАЛ МАДРИД

Фирмино покажа дека има веќе „освоено“ еден вреден „трофеј“ (Фото)

Бразилецот искористи неколку дена за да се релаксира заедно со неговата жена Лариса Переира, за која може да се каже дека е и мис на финалето на Лигата на шампиони

објавено: 19 мај 2018 - 08:30

Напаѓачот на Ливерпул, Фирмино реши малку да се релаксира пред финалето во Лигата на шампионите против Реал Мадрид кое се игра на 26 мај во Киев. Бразилецот, заедно со својата атрактивна сопруга Лариса Переира замина на неколку дена на релаксација на Ибица. 

Атрактивната Лариса реши на социјалните мрежи да се пофали за тоа како уживаат, но и да ја потврди убавината која ја поседува. Според многумина, Фирмино веќе има освоено еден голем трофеј, бидејќи Лариса може слободно да се прогласи за „Мис на финалето во ЛШ“ за оваа сезона.

Најново во Другата страна на спортот