ГИ ИЗНЕНАДИ И ВРВНИТЕ МОДНИ КРЕАТОРИ

КАКОВ СТАЈЛИНГ НА „КРАЛОТ“: Блиску до циркузантски!? (ФОТО)

Веројатно Леброн Џејмс е најдоминатниот играч во НБА лигата во последната деценија и некоја година плус, но се чини дека оние луѓе кои се грижат за неговите „модни детали" овојпат ја утнале „темата"...

објавено: 1 јуни 2018 - 11:30

Веројатно Леброн Џејмс е најдоминатниот играч во НБА лигата во последната деценија и некоја година плус, но се чини дека оние луѓе кои се грижат за неговите „модни детали" овојпат ја утнале „темата"....
Као поинаку да се коментира „униформата" во која „Кралот" се појави во „Оракл Арената" во Оукленд каде синоќа го играат првиот меч од големото финале на НБА лигата.

Во најмала рака, чуден избор на Џејмс да се појави пред аудиториумот во Калифорнија, и воопшто во светот...

Најново во Другата страна на спортот