КАПИТЕНОТ НА РЕАЛ МАДРИД ГИ ИЗНЕНАДИ И СОИГРАЧИТЕ И ФАНОВИТЕ

КОГА Е ВО ПРАШАЊЕ РОДЕНДЕНСКИ ПОДАРОК: Може и ФИЌО СР-4 (ВИДЕО)

Капитенот на Реал Мадрид, Серхио Рамос, на денешниот тренинг се појави со својот нов автомобил, „Фиќо СР4", и го предизвика вниманието на фоторепортерите на „Валдебебас". Тоа е подарок од неговиот брат Рене, кој еден месец пред неговиот 31.роденден му го испратил овој автомобил на домашната адреса.

објавено: 8 март 2018 - 18:50

Капитенот на Реал Мадрид, Серхио Рамос, на денешниот тренинг се појави со својот нов автомобил, „Фиќо СР4", и го предизвика вниманието на фоторепортерите на „Валдебебас".

Инаку, тоа е подарок од неговиот брат Рене, кој еден месец пред неговиот 31.роденден му го испратил овој навистина редок автомобил на домашна адреса.

  

Најново во Другата страна на спортот