ОДНОВО ВО ЦЕНТАРОТ НА ВНИМАНИЕТО

Линдзи Вон ги почести фановите со нова жешка фотографија

Една од најдобрите скијачки на сите времиња, Линдзи Вон сподели нова провокативна фотографија на социјалните мрежи.

објавено: 8 мај 2018 - 21:40

Американката редовно објавува жешки фотографии на социјалните мрежи, овој пат таа се пофали со својот задник.

„Понекогаш работата воопшто не делува како работа. Благодарна сум што имам шанса да бидам дел од оваа авантура, едвај чекав ова да го споделам со вас", пиша Линдзи Вон.

Најново во Другата страна на спортот