БАРСЕЛОНА СЕ ПОФАЛИ

Меси со нов имиџ (ФОТО)

Најдобриот фудбалер на Барселона, Лионел Меси во продолжение од сезоната ќе го гледаме во едно поинакво издание. 

објавено: 21 септември 2018 - 20:55

Најдобриот фудбалер на Барселона, Лионел Меси во продолжение од сезоната ќе го гледаме во едно поинакво издание. Промените на Аргентинецот ги најави каталонскиот гигант на својот „Твитер“ профил.  

Најново во Другата страна на спортот