СЕ ПРЕСМЕТА СО ОНИЕ КОИ СЕ СОМНЕВАА ВО „КОЦКЕСТИТЕ“

Нивес во ново секси издание - само за Хрватска

Познатата хрватска пејачка, понекогаш и актерка, Нивес Целзиус одново е во центарот на вниманието. По пласманот во финалето на СП во Русија ги поздрави сите оние кои сомневаа во нејзината репрезентација. Овој пат таа сподели фотографија во која е облечена во црвена наметка. 

„Во следните часови им го испраќам „најбрзиот“ прст на сите оние кои ми пратија порака дека треба да се задоволиме со четвртото место. Ние сме светски прваци“, пиша „жешката“ Нивес. 

објавено: 12 јули 2018 - 17:15

Најново во Другата страна на спортот