ДОЈДОА СОНЧЕВИТЕ ДЕНОВИ, И ПОТОА...

ОВА СИТЕ ГО ЧЕКАА: Како секси Линдзи Вон ги остави без здив припадниците на посилниот пол (ФОТО)

Американската скијачка е една од најубавите спортистки на светот, и не се срами да го покажува тоа.

објавено: 16 април 2018 - 21:25

Американската скијачка е една од најубавите спортистки на светот, и не се срами да го покажува тоа.
Тоа го потврди и денеска, кога на својот Инстраграм, каде се појави и нејзина доста „отворена" фотографија, како што вели заедно со „првите сончеви зраци"...

Долго време припадниците на посилниот пол чекаа уште еднаш да се уверат во убавината и сексипилот на Американката, па таа сакаше сите да ги израдува.
Тоа беше и нејзината прва провокативна слика на оваа социјална мрежа после половина година.
„Конечно сонце" - напиша Линдзи Вон на Инстаграм под фотографијата.

Најново во Другата страна на спортот