ДИГНА РАЦЕ ОД ФУДБАЛОТ, ЌЕ РАБОТИ НЕШТО СОСЕМА ДРУГО

Пенант премина во порно индустријата!?

Поранешниот ас на Ливерпул и Арсенал и екс англиски репрезентативец Џермејн Пенант свати дека не може повеќе да заработува од фудбалот па сврте нова страница - во порно индустријата.

објавено: 11 февруари 2018 - 15:07

Поранешниот ас на Ливерпул и Арсенал и екс англиски репрезентативец Џермејн Пенант свати дека не може повеќе да заработува од фудбалот па сврте нова страница - во порно индустријата.

Минатото лето Пенант потпиша за нисколигашот Билрикај таун, а изгледа примањата во оваа екипа не се по негови стандарди, па одлучи да се занимава со порнографија.

Тој заедно со својата сопруга Алис Гудвин преку интернет ги нуди жешките снимки од „спалната соба", а сите оние што сакаат да го гледаат нивното секс шоу преку интернет мораат да издвојат и до шест фунти по минута.
Иако некогашниот славен фудбалер се појавува со скриено лице за време на снимањето, но ако успева да го скрие лицетоо не може и тетоважите по кои е претпознатлив.

Најново во Другата страна на спортот