Шпанските медиуми тврдат

Роналдо добил „корпа“ од руски модел (ФОТО)

Според медиумите од Пиринејскиот полуостров, ѕвездата на Реал Мадрид ја поканил Ермак на вечера, но, тој добил неочекуван одговор

објавено: 14 февруари 2017 - 10:00

Верувале или не, постојат и такви девојки кои што на Кристијано Роналдо можат да му кажат „не".

Една од нив е и преубавиот руски модел Лилија Ермак која ја одбила поканата на ѕвездата на Реал Мадрид. Иако тој е во врска со Георгина Родригез која,пак, е редовен гостин во ВИП ложата на „Сантијаго Бернабеу", сепак, се чини дека не е сè толку идилично.

Шпанските медиуми тврдат дека Кристијано ја поканил на вечера преку социјалната мрежа Инстаграм, но, и дека повратниот одговор бил негативен.

Најново во Другата страна на спортот