СЕКСИ НАВИВАЧКА КОЈА ПОСЕБНО МОТИВИРА

ВЕРУВАШЕ ВО НИВ: Болоњезите и „вратија" со победа (ФОТО+ВИДЕО)

Глорија Таљиола е огнена навивачка на Болоња, и токму таа дополнително ги мотивираше болоњезите да почнат да редат победи в Серија А.

објавено: 30 септември 2018 - 09:00

Лошиот старт на Болоња на почетокот на сезоната во Серија А прекинат е со големата победа против Рома, а потоа, иако загубија од Јувентус, покажаа навистина добра игра.


А многумина во градот како причина за одличните партии ја видоа во Глорија Таљиола, чии перверзни фотографии ги преплавија медиумите во Италија.

А скоро сите со коментар дека оваа секси девојка "верува во момците од Болоња".

Инаку, по професија е продавачка во јувелирница, а затоа пак голем сон и е да постане адвокат, и да „суди" на, во и околу фудбалските трансфери... 

Најново во Другата страна на спортот