СЕКСИ ИТАЛИЈАНКА СО ЗАНОСНИ ОБЛИНИ

Жешка фотка од џакузи, и Италија е на нозе (ФОТО)

Атрактивната италијанска спортска новинарка Дилета Леота ги израдува машките питум Италија и светот со најновата фотка во својата богата колекција...

објавено: 12 ноември 2018 - 15:00

Леота (26 години), работи за италијјанскиот „Скај Спортс", а во светот на познатите „вшета" како новинарка која ја следи Серија Б.

Но брзо напредуваше во кариерата, до главна водителка за Серија A.
Меѓу Италијаните важ за најубавата спортска новинарка во земјата. А неодамна се најде во средиштетот на еден скандал кога протекнаа нејзините провокативни фотографии.


Од тој момент Дилета е многу повнимателна кога ќе одлучи да се фотографира во експлицитни пози, и на фановите им ги покажува сликите која сама ги одбира.

Така ја покажа и оваа со градите во преден план, како ужива во џакузито...

Најново во Другата страна на спортот