Најдобрата тенисерка испрати порака

„Жежок“ танц во долна облека на Серена Вилијамс (ВИДЕО)

Најдобрата тенисерка во светот, Серена Вилијамс повторно ја разгоре фантазијата на своите обожаватели. На својот „Инстаграм“ профил објави видео на кое тацнува во долна облека. „Дами грижете се за себе, јас веќе 18 години ги користам спортските градници на „Берлеи“, пиша Вилијамс. 

објавено: 11 март 2017 - 22:25

Најново во Другата страна на спортот