СУПЕР КУПОТ НИЗ ОБЈЕКТИВОТ НА НАШИОТ ФОТОРЕПОРТЕР

Ѕвездите се потеа на „Филип Втори“

Реал Мадрид го совлада Манчестер јунајтед со 2:1 за да ја освои четвртата титула од Супер купот на УЕФА на спектакуларниот меч во Скопје

објавено: 8 август 2017 - 22:52