РЕАЛ МАДРИД ГО КРЕНА ЧЕТВРТИОТ ТРОФЕЈ ОД СУПЕР КУПОТ

„Кралско“ славје во Скопје (ФОТО-ГАЛЕРИЈА)

Реал Мадрид ја прослави својата четврта титула од Супер купот по 2:1 победата над Манчестер јунајтед на „Филип Втори“ во Скопје

објавено: 8 август 2017 - 23:21