ЕДНА ТОПКА РЕШАВАШЕ ЗА ПОБЕДНИКОТ

МЗТ среќно го искористи домашниот терен

Актуелниот првак поведе со 1:0 во серијата подобар од пет, откако со 77:76 славеше во „Јане Сандански“ против Карпош Соколи

објавено: 14 мај 2017 - 20:27