НА СРЕЌАТА И НЕМА КРАЈ: Селфи со Дибиров, Мораеш и пехарот (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Европскиот првак Вардар организира „отворен ден", почнувајќи од денеска до 28 јули сите фанови на „црвено-црните“ ќе можат да се фотографираат со пехарот од Лигата на шампиони и со дел од ракометарите. Денеска во СЦ „Јане Сандански“ навивачите на Вардар се дружеа со Тимур Дибиров и Рожерио Мораеш. 

ФОТО: Петр Стојановски

објавено: 24 јули 2017 - 12:19