„ТЕЛЕКОМ АРЕНАТА“ ЌЕ БИДЕ ПОДГОТВЕНА ЗА ГОЛЕМИОТ НАСТАН

Пандев го прошета трофејот по теренот каде ќе се води битка за негово освојување

Капитенот на македонската репрезентација, Горан Пандев, кој беше назначен за амбасадор на Суперкупот на Европа, го изнесе трофејот, за кој ќе се борат најдобрите екипи во Лигата на шампионите и Лигата на Европа

објавено: 20 март 2017 - 14:34