И ТИМУР ДИБИРОВ СО ПОДДРШКА ЗА „ЦРВЕНО-ЦРНИТЕ“

Вардар е бренд што го сака и младо и старо (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Фановите на Вардар веќе се пред Арената „Филип втори“...Скопје е обоен во „црвено-црно“. Вардар е бренд што го сака и младо и старо. Македонскиот шампион од трибините покрај бројните фанови ќе има поддршка од голем број на спортисти, меѓу нив е и ракометарот на Вардар, Тимур Дибиров.

 (Фото: Петр Стојановски)

објавено: 25 јули 2017 - 19:23