НЕМА ПАУЗА ЗА БИТОЛЧАНИ

Велигденски тренинг ритам во Битола (Фото+Видео)

Пелистер во полна пареа се подготвува за утрешниот меч против Шкендија. „Зелено-белите“ се надеваат дека токму на овој меч ќе успеат да ја прекинат лошата низа на резултати. Во последните пет првенствени дуели, битолчани освоија само еден бод

објавено: 14 април 2017 - 19:51