НЕПОСАКУВАНИ СЦЕНИ НА ВТОРИОТ МЕЧ ОД ФИНАЛЕТО

„Жешко“ во Карпош (ФОТОГАЛЕРИЈА)

И оние малку гледачи кои дојдоа да го проследат овој втор меч од финалната серија на плеј-офот, беа подготвени за повеќе од обично навивање.

Па во еден момент од третата четвртина ситуацијата се закануваше да се претвори и во нешто многу „пожешко“ од она што актерите на теренот го прикажуваа до тој момент. 

објавено: 16 мај 2017 - 21:34