ПУШТЕНИ ВО ПРОДАЖБА БИЛЕТИТЕ ЗА ДУЕЛОТ ВО СТРУМИЦА

Шкендија-Тракаи за 200 денари

Шкендија ги пушти во продажба билетите за дуелот од 3. квалификациско коло во Лигата на Европа против литванскиот Тракаи во Струмица со цена од 200 денари

објавено: 31 јули 2017 - 20:00

Билетите чинат по 200 денари а може да се набават во фан – шопот на клубот и онлајн преку продажната мрежа на МК Тикетс. Во четврток може да се купат и пред стадионот во Струмица.

Во првиот меч во Вилниус, Тракаи победи со 2:1, така што Шкендија има добри шанси да ја надполни негативата на стадионот „Младост“ во Струмица.

Најново во Фудбал