ПРЕД СТАРТОТ НА ГОЛЕМОТО ДЕРБИ

ВОЈНАТА ПРОДОЛЖУВА И НА ТЕРЕН: Гачевски и Муслиу не се поздравија (ВИДЕО)

Војната и препукувањето на социјалните мрежи меѓу Филип Гачевски и Висар Муслиу продолжува на терен. Фудбалерите на Вардар и на Шкендија не се поздравија пред стартот на големото дерби, кое се игра на стадионот „Борис Трајковски“ во Маџари. 

објавено: 21 октомври 2018 - 14:41

Најново во Фудбал