ЗА ТИЕ КОИ НЕМА ДА БИДАТ НА СТАДИОН

Гледајте Вардар - Пјуник во ЖИВО

„Црвено-црните“ имаат негатива од 1:0 по првиот меч во Ерменија, што значи дека вечерва на реваншот е потребна победа, ако најтрофејниот македонски тим сака да оди понатаму во квалификациите за Лигата на Европа

објавено: 19 јули 2018 - 18:24

„Црвено-црните" имаат негатива од 1:0 по првиот меч во Ерменија, што значи дека вечерва на реваншот е потребна победа, ако најтрофејниот македонски тим сака да оди понатаму во квалификациите за Лигата на Европа. 

Дуелот на „Филип Втори Арената“ е од 19 часот, а за тие кои нема да можат да бидат на стадион, директниот пренос од дуелот може да го погледнат ТУКА. 

Најново во Фудбал