МАЈСТОРИИ ВО КРЕАКЦИЈА НА МЛАДИТЕ ФУДБАЛЕРИ

Магични голови на комплексот „Петар Милошевски" (ВИДЕО)

Македонската репрезентација до 18 години ја совлада Бугарија со 3-0 во пријателски натпревар. Стрелци на головите беа Колевски, Чурлинов и Ѓорѓиевски. Погледнете ги нивните мајстории...

објавено: 16 мај 2018 - 08:00

Најново во Фудбал