СЕЛЕКТОРОТ НА МЛАДАТА РЕПРЕЗЕНТАЦИЈА ВО ПОСЕТА

Милевски го гледа Вардар во Анталија (ФОТО)

Селекторот на нашата млада репрезентација денеска во друштво на менаџерот Златко Тодоровски и Дарко Велковски, го проследи во живо настапот на Вардар на мечот со Берое

објавено: 23 јануари 2018 - 20:45

Селекторот на нашата млада репрезентација денеска во друштво на менаџерот Златко Тодоровски и Дарко Велковски, го проследи во живо настапот на Вардар на мечот со Берое

Како што доликува, селекторот на У-21 Благоја Милевски е во Анталија и на лице место ќе ја провери формата на младинските репрезентативци кои доаѓаат од Шкендија, Работнички, Вардар, Силекс, Шкупи и А. Пандев, клубови кои се подготвуваат во Анталија.

Најново во Фудбал