ДА НЕ БИДЕ СЕ НАЈЛОШО

ЌЕ ИМА СЛИКА ОД ДЕРБИТО: Макар и преку стрим

Дуелот број 140, помеѓу вечните ривали Работнички и МЗТ Скопје сепак ќе може да се проследи „во живо"...

објавено: 16 април 2018 - 18:46

Натпреварот од 4. коло од Суперлигата кој наместо во Скопје, ќе се игра во салата „Младост" во Гостивар, ќе започне во 19. часот, а ќе биде пренeсуван преку „Јутјуб каналот" на Макбаскет.

На следниот линк:

https://www.youtube.com/watch?v=weX-19NZoX4&feature=youtu.be

 

Најново во Кошарка