нба од еден друг агол

Што одбра Шек за Нова Година? (ВИДЕО)

Дирк Новицки имаше свои, неповторливи моменти 

објавено: 1 јануари 2018 - 19:35

 Уште еднаш можеби и најголемиот шоумен во НБА лигата, Шекил ОНил, ја направи својата листа.

Онаа на најсмешните видео-инсерти поврзани со најголемиот циркус на планетата Земја.

Во неговото годишно издание од серијата „Шектин а фул“, своето место го најдоа голем број на звезди од најсилната лига на светот. 

Како изгледа изборот на „Биг Шек“ за годината која ја оставивме зад нас...

Најново во Кошарка