Долги се мечевите, има време и за релаксација

Забавно е во НБА лигата (Видео)

Мечевите во НБА лигата се долги, па има време и за релаксација, особено на тајм-аутите

објавено: 12 февруари 2018 - 15:00

Мечевите во НБА лигата се долги, па има време и за релаксација, особено на тајм-аутите.

Погледнете го детето на дуелот меѓу Атланта хокс и Детроит пистонс, што успеа да го насмее Џамир Нелсон и публиката во „Филипс арена“.

Најново во Кошарка