ПОЗНАТИТЕ ХРВАТКИ ВО ЦЕНТАРОТ НА ВНИМАНИЕТО

Хрватска водителка го исполни ветување, го обви знамето околу нејзиното голо тело (ФОТО)

Провокативната хрватска водителка Еција Ивушиќ го исполни ветувањето кое го даде пред дуелот меѓу Хрватска и Русија. 

објавено: 12 јули 2018 - 10:15

Таа на својот „Инстаграм“ профил вети дека ќе се соблече гола под хрватското знае, доколу Хрватска се пласира во полуфиналето. Откако нејзината репрезентација ја совлада Англија и влезе во финалето, сега фановите очекуваат многу повеќе од претходното ветување. 

„Од Хрватска со љубов, секогаш ги исполнува своите ветувања“, пиша провокативната Хрватица.

Најново во Меѓународен Фудбал