ИНТЕР СЛАВЕШЕ НА ГОСТИ КАЈ САМПДОРИЈА

ВАР не го поништи само голот на Брозовиќ (ВИДЕО)

Интер ја совлада Сампдорија на гостински терен со 0-1 во рамките на петото коло во Серија А. Мечот можеше да биде многу поефикасен, но ВАР поништи дури четири гола, освен оној на Марсело Брозовиќ во 89. минута за победа. 

објавено: 22 септември 2018 - 22:38

Најново во Меѓународен Фудбал