Стартните состави на „Олимпико“

Почетни состави: Рома напаѓа со Џеко и Ел Шарави (ФОТО)

Се е подготвено за старт на осминафиналните пресметки во Лигата на шампионите. Пред стартот на дуелите, ова се најавените официјални стартни тимови.

објавено: 12 февруари 2019 - 19:54

Најново во Меѓународен Фудбал