СТАРТНИТЕ СОСТАВИ НА „ОЛД ТРАФОРД“

Почетни состави: Солскјер тргнува со Марсијал, Лингард и Рашфорд (ФОТО)

Се е подготвено за старт на осминафиналните пресметки во Лигата на шампионите. Пред стартот на дуелите, ова се најавените официјални стартни тимови.

објавено: 12 февруари 2019 - 19:59

Најново во Меѓународен Фудбал