САМО ДИГАА ФАМА, ДОЈДОА ВО МАЛ БРОЈ

Каде сте 10.000 Словенци? „Фалангата“ засега е побројна (ФОТО)

Словенија се чини вештачки создаваше атмосфера пред дуелот со Македонија. Од најавените 10.000 Словенци засега нема ништо. Во моментов во Арената Загреб побројни се македонските фанови, ги има повеќе од 3.000...„Црвено-жолтата“ боја доминира, на ред се ракометарите, да вратат во иста мера.

објавено: 13 јануари 2018 - 19:20

Најново во Ракомет