ВЕЌЕ СТАНА ТРАДИЦИЈА

Се буди Македонија, се огласи и Мрме: Момци со среќа!

Селекторот на македонската фудбалска репрезентација, Игор Ангеловски е еден од најголемите поддржувачи на останатите национални тимови пред секое големо натпреварувања. Популарниот Мрме денот го почна со ракометарите, на својот официјален „Фејсбук“ профил им посака среќа и пиша: Среќно момци! Македонија!

објавено: 13 јануари 2018 - 09:30

Најново во Ракомет