посакуваме да биде исто

Лани вака почнавме, прво СЕХА па Лига на шампиони (ФОТОГАЛЕРИЈА)

И оваа сезона очекуваме “жнеење” на трофеи на Вардар!

ФОТО: Петр Стојановски

објавено: 15 април 2018 - 22:29

Најново во Ракомет