ОД КЕЛН ДО КЕЛН

ДА СЕ НАЕЖИШ: Времето дојде, картите се на маса, Вардар против традицијата (ВИДЕО)

ЕХФ подготви специјално видео за Вардар на четири дена пред стартот на Ф4. Патот на македонскиот и европски првак до Келн е спакувано во две минути, почнувајќи од моментот кога Раул Гонзалез и неговите избраници го подигнаа пехарот, завршувајќи со последниот меч со Кил. 

објавено: 22 мај 2018 - 10:43

Најново во Ракомет