ЕХФ СО УБАВО ИЗНЕНАДУВАЊЕ ЗА ПРВАКОТ

И Лего е „црвено-црн“ (ФОТО)

Ракометарите на Вардар во Келн не само што имаа шампионски пречек, туку беа пријатно изненадени со подарок Лего човече во „црвено-црн“ дрес. 

објавено: 24 мај 2018 - 14:44

Најново во Ракомет