ВАРДАРЦИ РЕЛАКСИРАНО

Раул и Циндриќ на тениски терен, кој е подобар?

Стручниот штаб и играчите на Вардар дел од слободното време го користат за опуштање, секој тоа го прави на различен начин. Раул Гонзалез, Марко Савовски, Роберто Парондо и Лука Циндриќ се одлучија за тенис...На една страна беа Раул и Марко, додека на другата страна Циндриќ и Парондо. Интересно беше да се видат на тениски терен, иако веќе долго време го практикуваат да одиграат по некоја партија.

објавено: 12 март 2018 - 14:10

Најново во Ракомет