ВАРДАРОВИОТ ГОЛМАН ГО ПРЕЧЕКА ЕКС-СОИГРАЧОТ

Штербик му фати сеир на Карабатиќ: Абе каде сте, доцните нешто (ФОТО)

ПСЖ последен пристигна во Келн. Возот со кој вицепрвакот дојде не беше толку брз, а Арпад Штербик не пропушти да му фати сеир на својот поранешен соиграч, Никола Карабатиќ. Фотографијата доволно говори...

објавено: 24 мај 2018 - 21:46

Најново во Ракомет