Спектакуларно шоу во „Ласло Пап Арена“ (ВИДЕО)

Пред стартот на дуелот меѓу Вардар и Ростов Дон фановите во „Ласло Пап Арената“ се забавуваа. Најпрво тие пееја песни на мајчиниот јазик одбрани од страна на ЕХФ, а потоа пред да истрчаат двата тима следеше спектакуларно шоу.

објавено: 12 мај 2018 - 18:07

Најново во Ракомет