„ЦРВЕНО-ЦРНИТЕ“ СО НОВ СТАЈЛИНГ ПРИСТИГНАА ВО ГЕРМАНИЈА

„Спортмедиа“ ги пречека Вардарци: Подготвени се за нова европа бајка (ФОТО+ВИДЕО)

Вардар рано изутрина пристигна во Дортмунд. Со насмевки на лицата и со нов стајлинг „црвено-црните“ блеснаа. Овој пат се одлучија за сиви костими, бели кошули и бели патики, и не дека се наши, но навистина се најубави...

ФОТО: СПОРТМЕДИА

објавено: 24 мај 2018 - 09:53

Најново во Ракомет