ПОРАДИ ЗГОЛЕМЕН ИНТЕРЕС

Вардар пушти дополнителни 500 билети за мечот со Барселона!

Цената на билетите се 150 денари.

објавено: 2 ноември 2018 - 13:13

Поради големиот интерес за натпреварот од Лигата на шампионите меѓу Вардар и Барселона пуштени се во продажба дополнителни 500 билети. Истите се за стоење и веќе се пуштени во продажба преку www.ticketplus.mk и на билетарницата на СЦ „Јане Сандански".

Цената на билетите се 150 денари.

Натпреварот со Барселона е закажан за 11 ноември во 17 часот во СЦ „Јане Сандански"

Најново во Ракомет