ПОВТОРНО ИЗЕДЕ ЌОТЕК, ДУРИ НАСТРАДАА ТЕСТИСИ

СТОЛЕ Е ЕДЕН И ЕДИНСТВЕН: Боли ама Македонија оди на светско!

Стојанче Стоилов и овој пат претрпе безброј удари. Македоскиот репрезентативец не жали кога станува збор за „црвено-жолтиот“ дрес. На својот „Фејсбук“ профил тој пиша: Боли ама Македонија оди на светско!.

Колку не го штедеа романските ракометари, говори фотографијата. 

објавено: 13 јуни 2018 - 20:09

Најново во Ракомет