БЛЕСКА НА ГОЛОТ НА ВАРДАР

Ако не е Штербик, тука е Милиќ: Нема проблем, може да брани и од клупа (ВИДЕО)

Страхиња Милиќ по првото полувреме на дуелот со Целје одлично го заменува Арпад Штербик. Српскиот интернационалец не само што има десет одбрани (од кои еден седмерец), туку демонстрираше како се брани голот дури од клупата за резерви...

објавено: 13 февруари 2018 - 21:31

Најново во Ракомет