ВИДЕО ЗАПИС НАМЕНЕТ ЗА ГОЛЕМИОТ ЧОВЕК

И СЕХА се збогува со Раул, без Шпанецот нема да биде исто (ВИДЕО)

Никој не може да остане рамнодушен на заминување на Раул Гонзалез, креаторот на златната генерација на Вардар. 

објавено: 18 јуни 2018 - 09:10

Никој не може да остане рамнодушен на заминување на креаторот на златната генерација на Вардар, Раул Гонзалез во ПСЖ. Шпанскиот стратег не само што ќе недостига на клупата на македонскиот шампион, туку и на мечевите во СЕХА-лига. 

Токму затоа регионалното натпреварување изготви специјален видео запис за „Ел Команданте“.

Најново во Ракомет