ИМ СЕ МОЖЕ

Македа шоу во соблекувалната на Вардар

Вардарци на големо ја слават шампионската титула во СЕХА. Во соблекувалната е вистинска лудница. Главната улога ја има Хорхе Македа, со препознатливиот денс стил...

објавено: 15 април 2018 - 23:29

Најново во Ракомет