СЕКОЈА ШАНСА Е МАКСИМАЛНО ИСКОРИСТЕНА

Недановски одлично го замени Дибиров, го има најдобриот гол (ВИДЕО)

Владо Недановски не само што одигра поголем дел од натпреварот, туку го има најдобриот погодок на дуелот меѓу Вардар и Динамо Панчево. Левото крило добро го замени Тимур Дибиров, дуелот со заврши со четири гола. 

објавено: 14 ноември 2017 - 20:02

Најново во Ракомет